Adrese

Cēsu iela 31
3. korpuss, VIII kāpņu telpa
Rīga, LV-1012

Mob.: 20-25-33-33
Tālr.: 67-373-383

E-pasts: info@salonsverdi.lv

Ogas uz sejas

Pacienājiet arī savu ādu - gandrīz visus augļus un dārzeņus, ko mums dāsni sniedz vasara var likt uz sejas, lai to pabarotu ar dabiskiem vitamīniem un augļskābēm. Ogu maskas ir ieteicams likt pāris reižu nedēļā. Maskas jāliek tad, kad ir pietiekami daudz laika, lai varētu relaksēties, domāt kaut ko labu un nomierinošu, radīt savu mājas SPA vidi.

Jāatceras, ka jebkuras ogas, kuras jūs lietojat, rada balinošu efektu sejas ādai. Pēc sejas maskām vēlams lietot savas sejas ādas tipam atbilsotšu krēmu.

  • Zemenes, avenes, upenes un jāņogas var vienkārši saspaidīt un klāt uz sejas, kakla un dekoltē zonas. Ogu masu patur 10-15 minūtes, tad noskalo ar vēsu ūdeni. Ogas nedaudz balinās un mitrinās ādu, izlīdzinās sīkās grumbiņas un saviks poras.
  • Lieciet uz sejas tomātu ripiņas, tas saviks poras, novērsīs ādas spīdēšanu un mazinās taukainību. Tomātiem ir antibakteriāla iedarbība. Nomizotus un saspiestus tomātus var sajaukt arī ar auzu pārslām - maska tonizēs un mitrinās ādu.
  • Samīcītas avenes vai citas ogas (apmēram sauja) sakuļa ar vienu olas baltumu. Samaisa un liek uz sejas. Patur 10-15 minūtes, tad noskalo ar remdenu, pēc tam ar aukstu ūdeni. Ja āda ir sausa, pievieno ēdamkaroti eļļas. Āda būs gluda un poras - savilktas.
  • Sejas ādas tonizēšanai var lietot saspaidītas upenes, kam pievienota 1 ēdamkarote saldā vai skābā krējuma, 1 tējkarote biezpiena un liek uz sejas. Tur 15 minūtes, tad noskalo ar remdenu ūdeni. Maska tonizē un mitrina ādau, piešķir tai gludumu.
  • Saspaida 10 aveņu ogas un samaisa ar 1 tējkaroti medus. Masku klāj un sejas un patur 10-15 minūtes, tad noskalo. Maska baro, attīra un atsvaidzina ādu.
  • Lai izlīdzinātu grumbas, ieteicama zemeņu sulas un piena komprese attiecībā 1:1. Kompresi tur uz sejas, kakla un dekoltē zonas vismaz 20 minūtes.