Adrese

Cēsu iela 31
3. korpuss, VIII kāpņu telpa
Rīga, LV-1012

Mob.: 20-25-33-33
Tālr.: 67-373-383

E-pasts: info@salonsverdi.lv

Šokolādes procedūra

Zināms, ka kakao pupiņas ir izcils enerģijas un pozitīvu emociju stimulators. Šokolādes koka augļi satur teobromīnu, kas patiešām pozitīvi ietekmē visu dzīvo, līdz ar to arī sejas ādu.

Pīlings ar kakao pupiņām – maigs kosmētiskais līdzeklis dziļai sejas ādas attīrīšanai ar patīkamu šokolādes aromātu.

Satur sasmalcinātas kakao pupiņas un fermentatīvo kompleksu saudzīgai eksfoliācijai un šūnu apmaiņas procesu aktivizēšanai.

Gaisīga šokolādes maska-putas, kas vienlaicīgi mitrina, baro un stimulē „laimes molekulu” izstrādāšanos ādas šūnās.

Šokolādes fito-krēms – atjaunojošs krēms ar spēcīgu antioksidējošu kompleksu, kas efektīvi aizsargā ādu no apkārtējās vides nelabvēlīgās  iedarbības. Āda kļūst elastīgāka un gludāka.

Šokolādes fito-krēms ar toni dziļi mitrina, nostiprina un baro, kā arī piešķir ādai dabisku iedeguma toni un mirdzumu. Tikai dažas kustības un saulaina vasara ilgs visu gadu!

 

Chocolate anti-stress procedure – šokolādes sejas kopšana stresa mazināšanai, enerģijas pieplūdumam un jutekliskam baudījumam.

Pīlings ar kakao pupiņām dziļi attīra ādu. Aromātiskā masāža ar šokolādes krēmu atjauno sejas krāsu.

Gaisīgā maska-putas dāvā ādai barošanu, lielisku krāsu un veselīgu starojumu. Šokolādes krēms ar dabisku kakao ekstraktu piepilda šūnas ar enerģiju.

Procedūras rezultāts ir lieliska pašsajūta, enerģijas pieplūdums, svaigums, ievērojama ādas krāsas un elastības uzlabošanās.

no 40.00 Eur

atpakaļ uz sarakstu