Adrese

Cēsu iela 31
3. korpuss, VIII kāpņu telpa
Rīga, LV-1012

Mob.: 20-25-33-33
Tālr.: 67-373-383

E-pasts: info@salonsverdi.lv

CryoAlfa

CryoAlfa - ideāli piemērots vairumam ādas veidojumu kriodestrukcijiai kosmetologa, dermataloga, medicīniskā pedikīra meistara praksē.  Šī ir vienīgā audu noņemšanas metode, kas paaustina organisma pretestības spējas pret audzējiem, vīrusiem, mikrobiem un sēnītēm.  Šīs metodes darbības rezultātā audi aukstuma iedarbībā sadalās. Metodes pielietošana kosmetoloģijā ir ekvivalenta elektroagulācijai vai lāzerterapijai.

No kārtridža gāze nāk zem 55 bāru spiediena, tāpēc kriovilnis ieiet precīzi ādas dziļumā, neiedarbojoties uz apkārtējiem audiem. 4-5 sekunžu laikā sasalšanas dziļums sasniedz 1 mm, 10-12 sekunžu laikā audi sasalst maksimāli līdz 3 mm dziļumam.

KryoAlfa dermatoloģijā tiek pielietots papilomu, kondilomu, kārpu, hemangiomu, rētu, pēdu kārpu, sausu varžacu, tulznu un citiem veidojumiem.

KryoAlfa ārstēšanas priekšrocības:

  • nav šuvju un sarežģītās pēcoperācijas apkalpošanas;
  • procedūra ilgst īsu brīdi;
  • procedūra nodrošina minimālu audu traumēšanu;
  • ir daudzu veidojumu ārstniecības metode;
  • nodrošina stabilu vēlamo efektu.

Procedūru darbības laiks, skaits un cena var mainīties  atkarībā no veidojuma izmēra, biezuma, ādas tipa, pacienta vecuma un citiem faktoriem. Procedūru ieteicams veikt dilstoša mēness laikā, lai sasniegtu vislabākos rezultātus.

 

no 5 Ls

no 7.11 EUR

atpakaļ uz sarakstu