ATACHE

Jau vairāk kā 30 gadus Atache kosmētika ir ieguvums prasīgiem klientiem.

Zinātniskās kosmētikas ražotāji ATACHE ir vieni no līderiem kosmētikas tirgū Eiropā, Amerikā un pasaulē.

Jau no 1932. gada ik dienu notiek dinamiska attīstība, tiek radīti un ražoti inovatīvi kosmētiskie līdzekļi. Atache kosmētikas izstrādes sākumā tiek izmantoti ilgstošos farmācijas pētījumos iegūtie rezultāti, kas ir kā pamats kosmētikas ražošanā. Pateicoties tam, tiek piedāvāti ekskluzīvi un kvalitatīvi rezultāti.

Īpaši jāuzsver Atache zinātnieku pētījumi un izstrādes C vitamīna un Retinola līnijas produktiem, kas radīja apvērsumu kosmetoloģijā, jo šādā veidā kosmētikas līdzekļos esošās aktīvās vielas tika izmantotas pirmo reizi. Atache laboratorijās izstrādātā kosmētika atbilst GMP standartiem (augtākie standarti ražošanas praksē). Kā daļa no ASAC Pharma grupas, Atache ieņem unikālu vietu kosmētikas tirgū.

ATACHE kosmētikas pamatā ir ideāls skaistuma, baudījuma uz zinātnisko pētījumu balanss, kas nodrošina augstu kvalitāti un apmierinātus klientus.

 

Oficiālie ATACHE Scientific Cosmetic izplatītāji Latvijā: SIA Ragne mob.t. 22003444 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Katru mēnesi tiek rīkoti bezmaksas semināri.

www.atache.lv