Adrese

Cēsu iela 31
3. korpuss, VIII kāpņu telpa
Rīga, LV-1012

Mob.: 20-25-33-33
Tālr.: 67-373-383

E-pasts: info@salonsverdi.lv

Lift Therapy procedūra

Ekskluzīva profesionālā programma, kas izstrādāta sejas ādas liftingam. Revolucionārā formula apvieno hialuronskābi un sojas izoflavonu. Rezultātā tiek uzlabots sejas ovāls un ādas turgors (elasticitāte). Turgora zudumu rada kalogēna, elastīna un hialuronskābes zudums ādā, - vielas, kas nodrošina ādas elasticitāti, tvirtumu un palīdz saglabāt optimālu mitruma līmeni. Gludas un zīdainas ādas pamatā ir veselīga šūnu struktūra, kurā notiekošie fizioloģiskie procesi ir ideālā balansā. Lift Therapy procedūra iedarbojas ne tikai uz ārējo ādas slāni, bet arī uz dziļākajiem slāņiem, radot dabīgo liftinga efektu.

Procedūra paredzēta sejas ādai, kam nepieciešama intensīva mitrināšana un kam raksturīgs elasticitātes zudums.

Iedarbība:

 • Atjauno un līdzsvaro šūnu metabolismu un proteīnu sintēzi.
 • Mitrina un aktivizē ādas īpašību - uzturēt ūdeni. (ādas kapacitāte)
 • Novērš ādas novecošanās procesus.
 • Saglabā un formē sejas ovālu.
 • Samazina grumbiņas.
 • Koriģē elasticitāti zaudējušo kakla ādu un zoda līniju.
 • Āda kļūst gluda, stingra un starojoša.

Galvenās sastāvdaļas, kas iekļautas procedūras komponentos:

GATULINE ® koncentrāts – eļļainas konsistences ekstrakts, kas iegūts no dārzeņu spilantes (acmella olerace) virszemes daļas. Šis augs aug subtropu reģionos, tam piemīt ādu modelējoša sastāvdaļa, kas stimulē dabīgās liftinga īpašības. Jauna ādu modelējoša sastāvdaļa, kas stimulē dabīgās liftinga īpašības. Darbības veids balstās uz šūnu augšanas stimulēšanu, kas savukārt palīdz restrukturēt ādas konfigurāciju.

Genisteīns (Sojas izoflavons) – galvenais no sojas izoflavoniem, kas bagātīgi tiek izmantots kosmetoloģijas jomā. Palīdz kontrolēt šūnu atjaunošanās procesu, stimulē kolagēna rašanos, kā rezultātā āda kļūst elastīga un izlīdzināta. Pateicoties savām antioksidanta īpašībām, tas kavē ādas novecošanās procesus.

Hialuronskābe (lielmolekulāra un mazmolekulāra) – darbojas gan ādas virskārtā, gan dziļākajos slāņos, tādā veidā garantējot visas ādas struktūras intensīvu mitrināšanu.

ESSENSKIN® - īpašs komponents, kas paredzēts kakla ādas liftingam,  papildus kalcija (stiprina starpšūnu saites) un aminoskābes avots ādai.

 

KAD IZVĒLĒTIES LIFTINGA PROCEDŪRU?

 

 1. LIFTINGA procedūru ir peredzēta regulārai lietošanai jebkurā gadalaikā un ieteicams turpināt kursu veidā, līdz pilnībā sasniegts vēlamais rezultāts.
 2. Kā profilaktiskā procedūra, pirms ir izveidojušās redzamas novecošanās pazīmes, pirms un/vai pēc intensīvu diētu kursa, kuru rezultātā samazinās ķermeņa kopējais apjoms.
 3. Ikdienā, kad Jūsu āda ir pakļauta stresa situācijām.
 4. Kā intensīva šoka procedūra, kad redzamas novecošanās pazīmes, samazinās ādas turgora līmenis un elasticitāte.
 5. Kā uzturošu sejas procedūru pēc ķiruģiskajām procedūrām, lai pagarinātu iegūto rezultātu efektu. Var lietot pēc mezoterapijas procedūrām, gan sejai, gan kakla ādai, kā arī pēc filleru un botulīna toksina injekcijām.

 

 

57 EUR


atpakaļ uz sarakstu