Retinola kosmētika

Intensīva un izsmalcināta pretgrumbu kopšana

Profesionāli sejas kopšanas līdzekļi, kas intensīvi iedarbojas uz grumbiņām un laika atstātajām izmaiņām ādā. Inovācija skaistumkopšanā, kur apvienota tīra retinola un Q10 labākās īpašības. Tieši augstā aktīvo komponentu absorbcija ādā, nodrošina izcilus rezultātus. Kosmētiskie līdzekļi paredzēti sausām, trauslām ādām, kam ir grumbiņas, mīmiskās līnijas.

Iedarbība.

  1. Samazina esošās grumbiņas un novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos.
  2. Uzlabo kolagēna sintēzi.
  3. Aktivizē šūnu enerģētisko potenciālu, nodrošinot to normālu funkcionēšanu un vairošanos.
  4. Uzlabo ādas mitruma līmeni.

Tīrais retinols (A vitamīns).

Retinols – taukos šķīstošais vitamīns, kas nepieciešams veselīgai ādai. Ieņem nozīmīgu lomu šūnu reģenerēšanās procesā, kā arī regulē keratinizācijas un kolagēna sintēzes procesu ādā.

Koenzīms Q10 – novērš šūnu oksidāciju un sairšanu, stimulē vitamīna E un hialuronskābes veidošanos. Uzlabo kolagēna sintēzi.

Šīs līnijas ietvaros klientiem tiek piedāvāti 4 kosmētiskie līdzekļi:

  • Wrinkle attack day Pretgrumbu dienas krēms 50 ml Galvenās krēma sastāvdaļas ir retinola palmitāts un jaunāko tehnoloģiju atklājums skaistumkopšanā – perlamutra pigmenti, kā rezultātā izlīdzinās sejas ādas tonis, tā kļūst mirdzoša un maiga.
  • Wrinkle Attack night Pretgrumbu nakts krēms 50 ml Novatoriskais aktīvo komponentu sastāvs nodrošina kolagēna sintēzi, aktivizē šūnu atjaunošanās procesu, atjauno sagurušu ādu ar novecošanās pazīmēm.
  • Wrinkle Attack Pearls Pretgrumbu serums kapsulās 30 gb. Serums stimulē šūnu atjaunošanās un veidošanās procesus epidermā. Novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos, kā arī samazina radušās grumbiņas un mīmikas līnijas.
  • Eye Wrinkle Attack Pretgrumbu serums acu zonai 15 ml Sastāvā esošās aktīvās vielas: retinols un Q10, novērš: novecošanās pazīmes, samazina mīmiskās grumbiņas un padara mirdzošu un veselīgu ādu ap acīm.