Sejas ādas liftingam

 

Liftings sejas un kakla ādai. Ekskluzīvi sejas kopšanas līdzekļi, kas izstrādāta sejas ādas liftingam.

 

  1. Atjauno un līdzsvaro šūnu metabolismu un proteīnu sintēzi.
  2. Mitrina un aktivizē ādas īpašību - uzturēt ūdeni.
  3. Novērš ādas novecošanās procesus.
  4. Saglabā un formē sejas ovālu.
  5. Koriģē elasticitāti zaudējušo kakla ādu un zoda līniju.

 

GATULINE ® koncentrāts – jauna ādu modelējoša sastāvdaļa, kas stimulē dabīgās liftinga īpašības

Genisteīns (Sojas izoflavons) – palīdz kontrolēt šūnu atjaunošanās procesu, stimulē kolagēna rašanos, kā rezultātā āda kļūst elastīga un izlīdzināta. Kavē ādas novecošanās procesus.

Hialuronskābe – intensīva mitrināšana ādas virskārtā un dziļākajos slāņos. Kosmētisko līdzekļu sastāvā iekļauta gan lielmolekulāra, gan mazmolekulāra hialuronskābe, kas nodrošina intensīvu ādas mitrināšanu visos ādas slāņos.

ESSENSKIN® (īpašs komponents, kas paredzēts kakla ādas liftingam) – papildus kalcija (stiprina starpšūnu saites) un aminoskābes avots ādai.

Kosmētiskie līdzekļi, kas iekļauti Lift Therapy sērijā paredzēti ādai, kas zaudējusi savu elasticitāti. Vieglās tekstūras krēmi piemēroti visiem ādas tipiem.

 

  • Force Lift Day SPF 20 Dienas emulsija 50 ml Jaunākās paaudzes zīdainas tekstūras emulsija, kas rada tūlītēju liftinga efektu. Nodrošina aizsardzību pret UVA un UVB stariem visas dienas garumā.
  • Night Firming Serum Nakts serums 30 ml Jaunākās paaudzes nakts serums, kas atjauno ādas elasticitāti. GATULINE ® koncentrāts stimulē ādas dabīgo reģenerēšanās procesu, kā arī aktivizē kolagēna un elastīna izstrādi.Genisteīns sekmē zaudētā ādas blīvuma atgūšanu.
  • Performance neck solution Liftinga krēms kaklam un pazodei 50 ml Krēms, kas paredzēts kakla un pazodes ādas nostiprināšanai. Formula ar dabisko liftinga efektu, kuras sastāvā ir ESSENSKIN®, kalcijs un aminoskābes, nodrošina restrukturējošu darbību un aktivizē šūnu vielmaiņu
  • Intensive Lift Contour Krēms acu un lūpu kontūrām 15 ml Krēma formulā iekļautās sastāvdaļas: Snap-8, Botoksam līdzīga viela, peptīds, kas rada liftinga efektu, izlīdzina sejas ādu par acīm un lūpām.