Adrese

Cēsu iela 31
3. korpuss, VIII kāpņu telpa
Rīga, LV-1012

Mob.: 20-25-33-33
Tālr.: 67-373-383

E-pasts: info@salonsverdi.lv

Excellence sejas procedūra

ATACHE Laboratories piedāvā EXCELLENCE programmu sejas kopšanai – ekskluzīva, profesionāla pretnovecošanās (anti-age) programma, kuras komponentu aktīvās sastāvdaļas ir īpaši izmeklētas un iedarbojas uz trīs slāņiem, kas veido ādas struktūru – šūnas, starpšūnu matrica un epiderma.

Profesionālās kosmētikas piedāvājumā esošie komponenti NESATUR PARABĒNUS!

Ieguvumi, veicot EXCELLENCE PROCEDŪRU:

 

  1. Palīdz saglabāt sejas ādu ilgstoši jaunu, aizkavē šūnu novecošanās procesu, pasargājot hromosomās esošos telomērus un stimulējot telomerāzes producēšanos
  2. Paildzina korektu un precīzu šūnu funkciju norisi
  3. Pasargā un atauno šūnu DNS. Iedzimtā transmisija
  4. Nostiprina ādas ekstracelulāro matricu (Kolagēns, Elastīns un Hialuronskābe)
  5. Stimulē kolagēna produkciju un fibroblastu reģenerēšānos
  6. Regulē ādas mitrināšanu caur šūnu ūdens kanāliem (proteīniem) akvaporīns4 un klaudīns1
  7. Nodrošina oligoelementu (kalcijs, magnijs, cinks) iesaisti šūnas kvalitatīvā atjaunošanās procesā
  8. Padara ādu gludu, pilnīgu, mīkstu, mitrinātu un starojošu, atjauno iepriekš zudušo ādas kvalitāti.

 

Aktīvās sastāvdaļas, kas sekmē telomerāzi šūnas iekšpusē:

Vitasource™ - ekstrakts no Baikāla ķiverenes (Scutellaria Bacalensis Georgi) telomerāzes produkcijas aktivators, kavē fibroblastu  novecošanās procesu, sekmē šūnu jaunības atgūšanu, āda kļūst gluda un elastīga.

PHYTESSENCE HOLYHERB™ - svētā auga (Eridiction Californicum) ekstrakts. Uzlabo un pasargā DNS, izmantojot šūnas funkcijas, kas nodrošina ideālu ģenētisko transmisiju šūnu dalīšanās procesā, tādā veidā paildzinot šūnas dzīves laiku.

Aktīvās sastāvdaļas, kas sekmē telomerāzi ārpusšūnas matricā:

Šķīstošais kolagēns – visizplatītākais un vissvarīgākais ādas saistaudu proteīns. Tas paaugstina ādas tvirtumu un nodrošina augstu mitruma līmeni ādā.

Sojas glikopeptīdi – augtas tīrības kolagēna I sintēzes aktivators, kas paaugstina koncentrāciju ārpusšūnu matricā, padarot ādu gludu, veselīgu un jaunu.

Jūras elastīns – proteīns, kam piemīt strukturālas īpašības, kas palīdz ādai atgūt elasticitāti, kas zūd ādas novecošanās laikā. Restrukturējoša, nostiprinoša iedarbība.

Kalcijs - oligoelements, kas stimulē šūnas reģenerēšanos un nodrošina ādas šūnu lipīdās barjeras aizsargfunkciju. Sekmē keratinocītu proliferāciju (jaunu veidošanos) un diferenciāciju (sadalīšanās).

Magnijs – pamata oligoelements, kas palēnina ādas novecošanās procesu. Stimulē procesus ādā, kas nodrošina ideālu elasticitāti un pietiekamu mitruma līmeni, sagalbājot ādai veselīgu izskatu.

PCA – pirolidona karboksilskābe veido 15% no ādas dabīgā mitrinošā faktora. PCA ir nozīmīga loma ādas atveseļošanās procesā un mitruma līmeņa nodrošināšanā.

Kaviāra ekstrakts – bagātīgs fosfolipīdu un fosfoproteīnu komplekss, kas stimulē šūnu reģenerāciju, vizuāli uzlabojot ādas toni, tvirtumu un elasticitāti.

Aktīvās sastāvdaļas, kas sekmē telomerāzi epidermas slānī:

Keramīdu komplekss – tonizē un nostiprina ādas lipīdu barjeru, kā rezultātā tiek novērsts mitruma zudumus, sekmējot patīkamu komforta līmeni ādas virskārtā.

Hialuronskābes mikrosfēras – hialuronskābes molekulas, kam piemīt spēcīgas mitrinošas īpašības. Nonākot  saskarē ar ādu, notiek mikrosfēru rehidratācija, palielinot to ajomus 30mit kārtīgi un piepildot dziļās un virspusējās krunciņas, samazinot to dziļumu.

50 Ls

71.14 EUR