Excellence

Jaunākie pētījumi kosmetoloģijā iet līdzi laikam. 21. gadsimta aktualitāte ir telomēri un pētījumi par un ap tiem. Arī ATACHE Laboratories ir viekuši plašus un apjomīgus pētījumus, kuru rezultātā ir tapusi jaunā EXCELLENCE kosmētisko līdzekļu līnija, kas iekļauj 3 produktus klientiem ikdienai, mājas lietošanai un kompleksu sejas kopšanas procedūru profesionālai lietošanai skaistumkopšanas salonā, kas sastāv no 6 komponentiem un iekļaut 2 masāžas tehnikas.

Skaistumkopšanā ATACHE Laboratories ir izstrādājuši pētījumus par aktīvajām sastāvdaļām, kas aktivizē telomerāzes produkciju trīs slāņos – gan šūnas iekšpusē, gan starpšūnu matricā, gan dermas augšējā slānī.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS, KAS SEKMĒ TELOMERĀZI ŠŪNAS IEKŠPUSĒ:

 • Vitasource™ - ekstrakts no Baikāla ķiverenes (Scutellaria Bacalensis Georgi) telomerāzes produkcijas aktivators, kavē fibroblastu  novecošanās procesu, sekmē šūnu jaunības atgūšanu, āda kļūst gluda un elastīga.
 • PHYTESSENCE HOLYHERB™ - svētā auga (Eridictyon Californicum) ekstrakts. Uzlabo un pasargā DNS, izmantojot šūnas funkcijas, kas nodrošina ideālu ģenētisko transmisiju šūnu dalīšanās procesā, tādā veidā paildzinot šūnas dzīves laiku.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS, KAS SEKMĒ TELOMERĀZI ĀRPUSŠŪNAS MATRICĀ:

 • Šķīstošais kolagēns – visizplatītākais un vissvarīgākais ādas saistaudu proteīns. Tas paaugstina ādas tvirtumu un nodrošina augstu mitruma līmeni ādā.
 • Sojas glikopeptīdi – augtas tīrības kolagēna I sintēzes aktivators, kas paaugstina koncentrāciju ārpusšūnu matricā, padarot ādu gludu, veselīgu un jaunu.
 • Kaviāra ekstrakts – bagātīgs fosfolipīdu un fosfoproteīnu komplekss, kas stimulē šūnu reģenerāciju, vizuāli uzlabojot ādas toni, tvirtumu un elasticitāti.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS, KAS SEKMĒ TELOMERĀZI EPIDERMAS SLĀNĪ:

 • Keramīdu komplekss – tonizē un nostiprina ādas lipīdu barjeru, kā rezultātā tiek novērsts mitruma zudumus, sekmējot patīkamu komforta līmeni ādas virskārtā.
 • Aqua-osmoline™ - attīrīts maizes koka (Ceratonia Siliqua) sēklu ekstrakts, kas ir bagātīgs aminoskābju un peptīdu avots. Uzlabo ādas toni un sekmē normāla mitruma līmeņa uzturēšanu ādā, aktivizējot proteīnu akvaporīna-4  un klaudīna-1 darbību.

EXCELLENCE sejas kopšanas līdzekļu lietošanas ieguvumi.

 1. Palīdz saglabāt sejas ādu ilgstoši jaunu, aizkavē šūnu novecošanās procesu, pasargājot hromosomās esošos telomērus un stimulējot telomerāzes producēšanos.
 2. Paildzina korektu un precīzu šūnu funkciju norisi.
 3. Pasargā un atauno šūnu DNS. Iedzimtā transmisija.
 4. Nostiprina ādas ekstracelulāro matricu (Kolagēns, Elastīns un Hialuronskābe).
 5. Stimulē kolagēna produkciju un fibroblastu reģenerēšanos.
 6. Regulē ādas mitrināšanu caur šūnu ūdens kanāliem (proteīniem) akvaporīns4 un klaudīns1.
 7. Nodrošina oligoelementu (kalcijs, magnijs, cinks) iesaisti šūnas kvalitatīvā atjaunošanās procesā.
 8. Padara ādu gludu, pilnīgu, mīkstu, mitrinātu un starojošu, atjauno iepriekš zudušo ādas kvalitāti.

Precision Touch - Koncentrēts pretgrumbu līdzeklis lokālai lietošanai

Efektīvs līdzeklis, kas aizpilda grumbiņas, izlīdzina ādu, padarot to gludu un elastīgu, rezultāts redzams uzreiz pēc uzklāšanas un saglabājas ilgstoši. Jaunāka aktīvo komponentu formula nodrošina efektīvu grumbiņu aizpildīšanu, āda kļūst tvirta. 3D tehnoloģija, kas iekļauta šajā līdzeklī, nodrošina grumbu aizpildīšanas un izlīdzināšanas procesu, sākot no virsādas līdz pat dziļākajiem dermas slāņiem. Tā pamatā ir 3 aktīvās sastāvdaļas, kas samazina un aizpilda grumbiņas: hialuronskābes mikrosfēras, LIFTONIN®-XPRESS (Biopolimērs) un saules gaismu atstarojoši pigmenti Soft Focus.

Iedarbība, ko sniedz hialuronskābes mikrosfēras, piepilda dziļās un virspusējās krunciņas, samazinot to dziļumu, iedarbojoties gan uz ādas virskārtu, gan uz dziļākajiem slāņiem.

Īpaši izstrādātā formula LIFTONIN®-XPRESS iekļauj 3 biopolimērus un veido 3D tīklu, kas ādā rada dabisku nostiprinošu un līdzenas, gludas ādas efektu.

Krēma 3D iedarbību papildina E vitamīns ar savām antioksidanta īpašībām, kā rezultātā āda tiek aizsargāta no brīvo radikāļu iedarbības, kas ir viens no ādas novecošanās procesu paātrinātājiem.

Soft Focus mikropigmenti sekmē gaismas atstarošanos, kā rezultātā āda iegūst vienmērīgu, veselīgu toni.

Īpaši izmeklētā, zīdainā krēma tekstūra sniedz ādai neatkārtojamas izjūtas, padarot to mirdzošu un gludu. Īpašais aplikators rada iespēju uzklāt krēmu konkrēti uz tām zonām, kuras pakļautas grumbiņu veidošanās procesam – sejas, kakla, dekoltē āda.

 

Advanced Repair Cream - reģenerējošs sejas krēms lietošanai vakaros

Ekskluzīvs sejas ādas kopšanas krēms ar anti-age īpašībām, kas intenīvi iedarbojas naktī un sniedz atbalstu dabiskajā ādas atjaunošanās laikā, rezultātā tiek aktivizēts reģenerēšanās process un norit dziļās atjaunošanās process.

Jaunāko zinātnisko pētījumu rezultātā iegūtās aktīvās sastāvdaļas Vitasource™ telomerāzes produkcijas aktivators un PHYTESSENCE HOLYHERB™ atjauno un pasargā DNS, palēnina šūnu novecošanās procesu un sekmē to atjaunošanos nakts laikā.

Paralēli šīm aktīvajām sastāvdaļām, krēmā iekļauti sojas glikopeptīdi, kas sekmē augtas tīrības kolagēna I sintēzi, rezultātā, paaugstinot kolāgēna koncentrāciju ārpusšūnu matricā, padarot ādu gludu, veselīgu un jaunu. Vienlaicīgi tiek izlīdzināts arī ādas mikroreljefs, samazinās grumbiņu dziļums.

Keramīdu kompleksstonizē un nostiprina ādas lipīdu barjeru, kā rezultātā tiek novērsts mitruma zudumus, sekmējot patīkamu komforta līmeni ādas virskārtā, lielmolekulāra hialuronskābe nodrošina intensīvu ādas mitrināšanu epidermas slānī gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.

Kamēr jūs guļat, patīkamais aromāts un vieglā tekstūra, kas garantē mirklīgu krēma uzsūkšanos, iekļauj jūsu ādu patīkamās un unikālā sajūtās.

 

Cellular Regeneration Day - reģenerējošs dienas krēms sejas ādai SPF 15

Izsmalcinātā krēma formula sastāv no rūpīgi atlasītām jaunām sastāvdaļām, kas paildzina ādas jaunību, jo galvenā krēma iedarbība norit šūnu līmenī. Dienas krēma formulas sastāvā iekļauti šādi ļoti aktīvi komponenti:

Jaunākās paaudzes aktīvā sastāvdaļa Vitasource™ - ekstrakts no Baikāla ķiverenes ir telomerāzes produkcijas aktivators, palēnina novecošanās procesus, aktivizē šūnu dalīšanās procesu, kā rezultātā uzlabojas fibroblastu funkcionēšana un āda kļūst par 10 gadiem jaunāka; PHYTESSENCE HOLYHERB™ - svētā auga ekstrakts atjauno un pasargā DNS, uzlabo šūnu darbību, sekmējot precīzas pārmantotās informācijas nodošanu to dalīšanās procesā, rezultātā tiek pagarināta ādas šūnu korekta, ilgstoša funkcionēšana.

Krēma sastāvā iekļautā aktīvā sastāvdaļa Aqua-osmoline™ - attīrīts maizes koka sēklu ekstrakts, kas ir bagātīgs aminoskābju un peptīdu avots, uzlabo ādas toni un sekmē normāla mitruma līmeņa uzturēšanu ādā. Šķīstošais kolagēns paaugstina ādas tvirtumu un stimulē kolagēna sintēzi. Āda kļūst gluda, dziļi mitrināta un veselīga.

Šī krēma vieglā tekstūra sekmē vieglu un ātru uzsūkšanos āda, garantējot tulītēju komforta sajūtu un pasargājot sejas ādu no UVA un UVB saules stariem.