Adrese

Cēsu iela 31
3. korpuss, VIII kāpņu telpa
Rīga, LV-1012

Mob.: 20-25-33-33
Tālr.: 67-373-383

E-pasts: info@salonsverdi.lv

Ķermeņa apjoma samazināšanas procedūra ar LPG aparatūru

Bāzes procedūras apraksts
Uzdevumi

Bāzes procedūras endermoloģijā ir virzītas uz risinājumu četrām visizplatītākajām problēmām:

  • Kopējā apjoma samazināšana;
  • Konkrētu problēmzonu atbrīvošana no tauku uzkrājumiem;
  • Celulīta ārstēšana;
  • Ādas elastības nostiprināšana.

Fāze1: Kopējā apjoma samazināšana, vispārīgā atveseļošanās
Pirmā procedūru fāze ir virzīta uz kopēju apjomu samazināšanu un sākas ar visa ķermeņa apstrādi no lāpstiņām līdz pēdām. Apstrādes kustības tiek veiktas pēc speciāli izstrādātas shēmas, kas ņem vērā katra pacienta specifiskās īpatnības.
Visa ķermeņa apstrāde ir nepieciešama tādēļ, ka tehnoloģija iedarbojas ne tikai konkrētās problēmzonās, bet ietekmē visu organismu.
Metodes izmantošanas laikā radušies saspringumi maina šķidruma kristālisko struktūru - šūnu citozoli - stimulē šūnu bagātināšanu ar skābekli, kā arī aktivizē muskuļus, paaugstinot to saraušanās spēju. Visa ķermeņa apstrādes rezultātā paaugstinās imunitāte, darbaspējas, organisma pretošanās spējas, virsnieru funkcijas normalizēšana, olnīcu darbība, vairogdziedzera darbība un daudzu citu sistēmu uzlabošanās.
Fāze 2: Liftings, tauki problēmzonās un celulīts
Nākamā procedūru fāze ir virzīta uz lokālu problēmu risināšanu. Šai fāzei programma tiek izvēlēta individuāli: liftings (dibens, gurni, jostasvieta utt.) un/ vai programma ‘’celulīts un tauki problēmzonā’’.
Šajā fāzē speciālists kārtīgi apstrādā tikai tās zonas, kur eksistē konkrētās problēmas. Procedūras laikā kapilārā asinsrite uzlabojas par 5 reizēm, limfas - par 3 reizēm, atjaunojas audu bagātināšana ar skābekli un aktivizējas lipolīze. Svarīgi atzīmēt, ka neskatoties uz to, ka tiek aktīvi apstrādāti audi, pacients jūtas komfortabli un atslābinoši, turklāt nepatīkamas un SĀPĪGAS SAJŪTAS IR PILNĪBĀ IZSLĒGTAS.
Daži aparāta Cellu M 6 lietotāji cenšas palielināt aparāta vakuuma iedarbības maksimāli paciešamo līmeni, bet tas ir pretrunā galvenajiem tehnoloģijas principiem, turklāt samazina optimālo rezultātu ātrāku sasniegšanu.
Fāze 3: Ādas elastības atjaunošana
Noslēdzošā kursa fāze ir virzīta, lai uzlabotu ādas kvalitāti. Iedarbība var tikt veikta gan visam ķermenim, gan konkrētās zonās- atkarīgs no katra pacienta individuālajiem mērķiem. Lielākajai daļai pacientu tas ir nepieciešams, lai novērsu ādas ļenganumu pēc ievērojama tauku apjoma zuduma, kas ir radies kursa laikā.
Endermoloģiskā ietekme uz ādu izraisa fibrobalastu palielināšanos un to aktivizāciju, kā arī kollagēna un elastāna palielināšanos dermā (palielinājums par 27-130%). Tas dod iespēju audiem pārstrukturizēties un katram ādas segantam nodrošina saraušanos par 10-20 %, kas bez endermoloģijas pielietošanas būtu iespējams tikai ar ķirurģisku iejaukšanos.
Pacienti, kam ir nopietnas problēmas ar izstaipītu ādu (sievietes, kas strauji notievējušas pēc dzemdībām, pēc intensīvas diētas un citi iemesli) var iegūt speciālu procedūru. Viņām kurss var sastāvēt no divām daļām, pirmā no tām (10-12 seansi) ir virzīta tikai uz ādas savilkšanu un nostiprināšanu.
Rezultātu saglabāšana
Ļoti svarīgi ir atzīmēt, ka rezultāti, kas iegūti pēc procedūru kursa, nepazūd pēc pāris mēnešiem, bet saglabājas gadiem ilgi. Lai saglabātu rezultātus iegūtajā līmenī, pietiek veikt tikai vienu procedūru mēnesī.
Savienojamība ar citām procedūrām
Endermoloģijai praktiski nav nekādas kontridikācijas. Kursa laikā, kad tiek veiktas endermoloģiskas procedūras, netiek ierobežotas citu tehnoloģiju pielietošana, ko piedāvā skaistumkopšanas centri. Vēl jo vairāk, apvienojot procedūras, piemēram, ietīšanu, pīlingus, hidroestētiskos seansus, elentrostimulāciju un citas, tikai uzlabo iegūtā rezultāta efektu.

Zinātniskie pētījumi - pamats, uz kura balstās LPG aparāttehnoloģijas procedūras.
Klīniskie pētījumi-procedūras, kas tika veiktas ar LPG aparatūru 30 sievietēm, kurām bija II līdz IV pakāpes celulīts, pierādīja, ka LPG piemīt lieliskas iespējas figūras modelēšanai:
• Pēc 16 seansiem  93 % pacientēm tika konstatēta  ievērojama gurnu apkārtmēru samazināšanās 3-3,5 cm;
• 100% pacientēm samazinājās zemādas tauku slānis par 1-1,7cm;
• Ehogrāfija ievērojami ietekmē ādas struktūras uzlabošanos dermas un zemādas tauku šūnās
• Ādas mikroreljefs un mikrocirkulācijas līmenis uzlabojās visām pacientēm;
• 89% jūt ilgstošu pašsajūtas uzlabošanos pēc katras procedūras;
• 96% atzīst, ka procedūra ir relaksējoša;
• 86% apgalvo, ka ir apmierinātas ar rezultātu ādas stāvoklim un celulītam.
Šī ir Tava iespēja sagatavoties vasaras sezonai!

no 27 Ls

no 39 EUR

Iespējams iegādāties abonementu 10 reizēm, cena 250Ls/ 356 EUR

atpakaļ uz sarakstu