Adrese

Cēsu iela 31
3. korpuss, VIII kāpņu telpa
Rīga, LV-1012

Mob.: 20-25-33-33
Tālr.: 67-373-383

E-pasts: info@salonsverdi.lv

Ķermeņa pīlings

Sākoties rudenīgam laikam, daudz vairāk nozīmes jāpievērš ķermeņa ādai.

Pēc vasarīgām peldēm, pirmais ar ko jāsāk, ir kvalitatīvs un patīkams ķermeņa pīlings. Klasiskais pīlings ir ādas attīrīšana no netīrumime un ādas tauku maksimāli pilnīga nomazgāšana, nemainot ādai raksturīgās dermatoloģiskās īpašības. Mūsdienās, profesionāļu rokās pieejami ādu attīrošie preperāti vairs nav tik neitrāli, vienkārši līdzekļi, tie ir pietikoši aktīvi un veic terapeitisku un profilaktisku efektu.

Šodien veikalos ir pieejami kvalitatīvi un labi pīlinga līdzekļi ķermeņa ādai, bet, ir viena nianse – pašpīlings ne vienmēr būs tik efektīvs un rezultatīvs, kā kompleksa procedūra, ko mēs varam saņemt skaistumkopšanas salonos.

Tādēļ mēs esam sagādājuši Jums iespēju vasaras noslēgumā palutināt savu ādu ar lielisku ķermeņa pīlingu – procedūru, kuras pamatā ir brūnās cukurniedres cukurs un ēterisko eļļu maisījums, kas nerada kairinājumu pat visjutīgākajām ādām.

Pēc pīlinga uzklāšanas, tas tiek aktivizēts ar ķermeņa toniku, kas bagātināts ar hidrolizētiem proteīniem, nomierina, atjauno un mitrina ķermeņa ādu, piemīt pretcelulīta un liftinga efekts. Kad tonika iestrādes rezultātā ir izšķīdis brūnās cukurniedres cukurs, ķermenim tiek veikta ietīšana – relaksācija 10 minūšu garumā sekmē aktīvo komponentu dziļāku penetrāciju ādā. Pēc ietīšanas posma, atlikušais pīlings tiek noņemts ar siltām ūdens kompresēm.

Lai procedūra būtu pilnīga, noslēgumā tiek uzklāts ķermeņa krēms, kura pamatā ir aļģu ekstrakts, jojobas eļļa un saldo mandeļu eļļa, kas nodrošina nomierinošu un relaksējošu iedarbību vai ādu nostiprinošs krēms, kas stimulē mikrocirkulāciju, tam piemīt tonizējoša, mitrinoša, atsvaidzinoša un relaksējoša iedarbība.

Izbaudi pilnvērtīgu ķermeņa ādu atjaunojošu un relaksējošu stundu ilgu procedūru!

 

18 Ls

25.61 EUR


atpakaļ uz sarakstu